Dom

Guangzhou DongAo Electrical Co., Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6 7

Guangzhou DongAo Electrical Co., Ltd.

PARKOO powstał w 2006 roku, jest scenografią, rozwojem, produkcją i sprzedażą jako jeden z profesjonalnych producentów produktów ochrony środowiska.

Głównymi produktami są osuszacze domowe, osuszacze przemysłowe, przenośna klimatyzacja.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : PARKOO

Ilość pracowników : 450~550

Coroczne wyprzedaże : 20000000-25000000

Rok założenia : 2006

pc Export : 40% - 50%

Certificate:: CE、GS、ETL、UL、CCC

Contact us:: arlisonho@parkooair.com

Guangzhou Dongao elektryczne, Ltd. została założona w 2006 roku, zarejestrowany znak towarowy "Parkoo 百 奥", jest profesjonalnym producentem urządzeń elektrycznych środowiska i przemysłowych klimatyzacji. Głównymi produktami są przenośny klimatyzator, system osuszania świeżego powietrza, osuszacz powietrza, przemysłowy osuszacz powietrza, klimatyzacja precyzyjna, energooszczędny sprzęt osuszający i inne produkty.

Z biegiem lat, Parkoo z oszałamiającymi koncepcjami projektowymi i znakomitym procesem produkcyjnym, aby zapewnić klientom produkty i rozwiązania o wysokiej jakości i kontroli temperatury i wilgotności, odpowiednie dla wszystkich obszarów zastosowań domowych, komercyjnych i przemysłowych, znacznie poprawia warunki produkcji i życia, wygrał jednogłośne uznanie klientów.

Usługowe

Wprowadzenie usługi OEM / ODM:

Nasza firma może świadczyć usługi OEM i ODM, w objętości osuszania zgodnie z certyfikatem jakości, może zapewnić logo, markę, dostosowanie kolorów, spersonalizowany projekt kartonu i wzornictwo, ale również mile widziane dostarczanie technologii, współpraca w przetwarzaniu gotowych produkty.

Kupujący OEM są zobowiązani do dostarczenia dokumentów z logo i marką, standardów kart kolorów, kartonów i wzorów wzorów, instrukcji do dokumentów tłumaczeniowych i tak dalej.

ODM musi dostarczyć przykładowe rysunki, specjalne wymagania dotyczące dokumentów, dokumentów protokolarnych i tak dalej.

Firma Zespół

Centrum R & D:

Nasza fabryka ma 50 akrów powierzchni produkcyjnej, Dział R & D posiada grupę chłodniczą, grupę strukturalną, grupę elektryczną, grupę Industrial Design, w sumie ponad 30 osób. Otrzymał następujące wyróżnienia: licencja na Krajowy Produkt Produkcyjny, Urządzenie elektryczne przeciwwybuchowe - Licencja na krajowy produkt przemysłowy, Krajowe przedsiębiorstwo high-tech, Przedsiębiorstwo Badań Guangzhou i Organizacja Rozwoju, Znany Znak Handlowy w Kantonie.

Kontrola jakości:

Dział Zarządzania Jakością ma przychodzący zespół inspekcyjny, zespół ds. Kontroli procesów i grupę kontroli produktów końcowych, łącznie ponad 20 osób. 2011 Po raz pierwszy przeszedł ISO9001: 2015 Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością, przegląd 2014, 2018 przekazały go wszystkie spółki zależne i macierzyste, 2018 spółki zależne i macierzyste również poprzez certyfikację OHSAS 18,001: 2007 w zakresie medycyny pracy i certyfikację systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001: 2015. Produkty posiadają certyfikację China CCC, certyfikat Unii Europejskiej CE, certyfikat GSA w Niemczech, certyfikat ETL w Stanach Zjednoczonych, certyfikat środowiskowy ROHS i tak dalej.